Contacteer ons

Immax
Koningslaan 131
8300 Knokke-Heist
Tel.:+32 50 62 44 14
Fax:+32 50 62 76 26
info@immax.be

BTW-BE 0464.132.033
Derdenrekening: BE 06 363-0109107-22

Openingsuren
Elke dag 9.30u - 12.30u en 14.00u - 18.00u
woensdagen, zondagen en feestdagen gesloten


Erkend vastgoedmakelaar
- BIV 500306 - België

Controle instantie
Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV)
Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel
Onderworpen aan de deontologische code BIV


Contact

 

 

 

Joeri Verstraeten

Zaakvoerder
opleiding : - vastgoedmakelaar                  - bedrijfsbeleid-marketing

BIV nr : 500306
Tel : 050-62.44.14
joeri@immax.be

     
 

Yosef Boudra

Vastgoedadviseur Verkoop
opleiding : vastgoedmakelaar

BIV nr : 505788
Tel : 050-62.44.14
GSM : 0472-82.66.60
yosef@immax.be

     
  Sofie Hardeman

Vastgoedadviseur Verkoop & Administratie
opleiding : bedrijfscommunicatie

Tel : 050-62.44.14
sofie@immax.be
     
   

Xavier Ots

Vastgoedmakelaar Verkoop - Inkoop - Verhuur
opleiding : Licentiaat in de Rechten

BIV : 511188

Tel : 050-62.44.14

GSM: 0477 591 517

xavier@immax.be

 

Wieland Raes

Vastgoedmakelaar Verkoop - Inkoop - Verhuur

BIV : 512039

Tel : 050-62.44.14

GSM: 0485 027 380

wieland@immax.be

     
   

Jill Ver Liefden

Erkend vastgoedmakelaar Verkoop – Inkoop – Verhuur

Tel : 050-62.44.14

GSM: 0475 472 405

jill@immax.be


Contactformulier
      Ik had graag :    Beveiliging  *


Typ de code hier over
Onleesbaar? Herlaad de afbeelding.
Naam  * Algemeen advies
Een vrijblijvende schatting van mijn eigendom
Een gesprek over de verkoop van mijn eigendom
Tel/GSM  
E-mail  *

Ik zou graag een antwoord hebben op volgende vraag :