Ons dynamisch team is thuis in Knokke-Heist. - Immax Immobiliën

Over ons

Dynamisch team van vastgoedmakelaars
Experten in vastgoed sinds 2002

Immax is sinds 2002 een vaste speler binnen de immobiliën in Knokke-Heist en omgeving. Zaakvoerder Joeri Verstraeten besloot vanuit zijn ervaring bij bouwpromotoren om in de voetsporen van zijn vader en grootvader te treden met een eigen immobiliënkantoor vlakbij het Rubensplein (zeedijk) en de Lippenslaan.

In 2020 breidde Immax uit met een kantoor in Brugge. Vincent Depreeuw staat samen met Joeri Verstraeten aan het roer als mede-zaakvoerder. Deze tandem van frisse dynamiek en jarenlange expertise en ervaring versterkt elkaar en is meteen uw kwaliteitsgarantie.

Joeri Verstraeten
ZAAKVOERDER KNOKKE-BRUGGE

ERKEND MAKELAAR – BIV 500.306
☎ 050 62 44 14
joeri@immax.be

Vincent Depreeuw
ZAAKVOERDER BRUGGE

ERKEND MAKELAAR – BIV 509.459
☎ 050 62 44 14 – 0470 01 36 13
vincent@immax.be

Manon Dekkers
ASSISTENT MANAGER KNOKKE

☎ 050 62 44 14
manon@immax.be

Jana Crul
ASSISTENT MANAGER BRUGGE

ERKEND MAKELAAR – BIV 514.178
☎ 050 62 44 14
jana@immax.be

Alexander D’Hondt
INKOOP – VERKOOP KNOKKE

BIV STAGIAIR – BIV 514.495
☎ 050 62 44 14 – 0497 34 49 66
alexander@immax.be

Wout Nechelput
INKOOP – VERKOOP BRUGGE

ERKEND MAKELAAR – BIV 512.953
☎ 050 62 44 14 – 0475 96 59 38
wout@immax.be

Gert Reyns
VASTGOEDCONSULENT

☎ 050 62 44 14 – 0468 30 23 16
gert@immax.be

Céline Van Hamme
VERHUUR – VERKOOP BRUGGE

BIV STAGIAIR – BIV 516.869
☎ 050 62 44 14 – 0476 60 60 23
celine@immax.be

Glenn Vermeersch
VASTGOEDCONSULENT

☎ 050 62 44 14 – 0498 10 98 98
glenn@immax.be

Wordt u onze nieuwe collega?
INKOOP – VERKOOP BRUGGE EN (OF) KNOKKE

☎ 050 62 44 14
info@immax.be