Bemeubelde duplex met 3 slaapkamers
Appartement te huur:
Langerei 38 3,
8000 Brugge
€ 1.350
Beschikbaarheid: Mits inachtneming huurders (1 oktober '25)
Prachtig gerenoveerd en bemeubeld duplex appartement met 3 slaapkamers in het centrum van Brugge op wandelafstand van diverse winkels, horeca en openbaar vervoer.
Dit bemeubeld duplex appartement is gelegen op een prachtige ligging (zicht op Potterierei) en omvat volgende indeling op het gelijkvloers: aparte inkomhal te bereiken met lift of de trap - zeer ruime leefruimte met eetruimte en een volledig uitgeruste open keuken (afgewerkt met topmaterialen) - aparte wasplaats met wasmachine en droogkast - slaapkamer met aanhorende badkamer voorzien van inloopdouche, enkele lavabo en toilet. Op het verdiep: 2 slaapkamers met bureauruimte - badkamer voorzien van inloopdouche, ligbad, enkele lavabo en toilet.
Bijkomend voordeel is dat het volledige appartement is voorzien van ingemaakte kasten. Het appartement is voorzien van vloerverwarming met parket, is volledig geschilderd, voorzien van ingewerkte spots en stijlvol bemeubeld.
Zowel korte termijn als lange termijn verhuur is mogelijk.
Huurprijs: € 1.350 per maand
Syndickost: € 50 per maand
Beschikbaarheid: 01/10/2025
Interesse in deze eigendom?
Neem contact op voor meer informatie

Jana Crul
Office Manager Brugge
Verkoop - Verhuur Brugge
Erkend makelaar – BIV 514.178
- T. 050 62 44 14
- E. jana@immax.be
- ReferentieLangerei 38 bus 3
- TypeAppartement
- Totale oppervlakte133m2
- Woonoppervlakte133m2
- Renovatiejaar2023
- Vrij opMits inachtneming huurders
- Lift aanwezigJa
- EPCB
- EPC waarde130
- EPC certificaatnummer0002048920
- Stedenbouwkundige bestemmingOnbekend
- Stedenbouwkundige vergunningOnbekend
- VerkavelingsvergunningOnbekend
- DagvaardingOnbekend
- Rechterlijke beslissingOnbekend
- VoorkooprechtOnbekend
- O-peilNiet medegedeeld
- Toiletten2
Interesse in deze eigendom?
Neem contact op voor meer informatie

Jana Crul
Office Manager Brugge
Verkoop - Verhuur Brugge
Erkend makelaar – BIV 514.178